Gösterilen sonuç sayısı: 15

Vozol 7000

Vozol 7000 modellerinin harika aromalarına bayılacaksınız. Üstelik 7000 puff ömür sunan likit kapasitesiyle çok caziptir.


Vozol 7000 modelleri, vozol puff ürünleri içerisinde vozol gear 7000 puff serisi olarak bilinmektedir. 7000 puff çekim gücü kapasitesi ile kullanıcılarına cazip gelen bir üründür. Vozol gear 7000 kullan at puff bar ürünleri özel tasarımları ile kaliteli ve kullanışlıdır.

Elektronik sigara deneyimini kolaylaştıran, kullanımı her ortamda mümkün bu puff bar ürünü uzun ömürlü bataryası ile de dikkat çekmektedir. İçerisine salt likit doldurulmuş bir şekilde hazır olarak satışa sunulan vozol gear 7000 ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyerek sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Vozol 7000 Puff Nedir?

Vozol 7000 puff, vozol cihazları arasındaki gear serisinin 7000 puff çekimlik ürünleridir. Kullanış açısından avantajlı 7000 çekim ömrüne sahip bu cihaz şarj edilebilir bir özelliğe sahiptir. Genellikle içerisinde bulunan likit 15 ml civarındadır ve 20 ila 50 mg nikotin içermektedir.

Son model bir teknoloji ile tasarımı yapılan 7000 puff cihazları birbirinden farklı aromalara sahiptir. Geniş ürün seçenekleri ile birçok tarzda çeşidi bulunan vozol 7000 ürünleri kullanıcılarına kaliteli birçok aroma tadı sunar.

Günümüzde adı git gide yaygınlaşan elektronik sigara ürünleri arasında çekim gücü ve dikkat çeken tasarımı ile vozol gear 7000 ürünleri de yer almaktadır. Uzun ömürlü ve kaliteli olması ile de dikkat çeken vozol 7000 ürünlerini bir an önce kullanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

vozol 7000

Vozol Gear 7000 Ürününün Kullanımı

Vozol 7000 çekimlik cihazları satın aldığınızda bu cihazlar sizlere likiti dolu bir şekilde gönderilmektedir. Sigara gibi nefesinizi içinize çekerek kullandığınız bu ürün ilk nefeste coil ısınması ile buhar üreterek çalışmaya başlamaktadır. İçerisinde bulunan aromalar sayesinde sigara gibi kötü bir koku yaratmaz ve rahatsızlık hissi uyandırmaz.

Evde, arabada, dışarda rahatlıkla kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma konusunda sıkıntı yaratmayan, kullanımı oldukça basit ve farklı tasarımlı ürünlerdir.

Vozol gear 7000 ürünlerinin içerisinde bulunan likit tükendiğinde kullanım ömürleri de bitmektedir. Tek kullanımlık olan bu cihazlara genellikle tekrar likit doldurumu yapılmamaktadır.

Vozol 7000 Ürünümün Kullanım Süresinin Bittiğini Nasıl Anlarım?

7000 puff vozol ürününüzün kullanım süresinin dolduğunu gösteren bazı etkenler mevcuttur. Bu etkenler ile karşılaştığınızda kullanıma devam etmeniz için yeni bir ürün sipariş etmeniz gerekmektedir. Peki vozol 7000 ürününüzün kullanım süresinin bittiğini gösteren etkenler nelerdir?

Öncelikle cihazdan bir yanık tadı alıyorsanız bu içerisinde bulunan likitin bitmiş olduğu anlamını taşımaktadır ve ısıtma işlemi pamukta devam ediyor demektir. Bu durum da cihazda artık buhara dönüşecek likit bulunmadığından cihaz ömrünün dolduğunu göstermektedir.

Cihazınızdan ilk başlarda olduğu gibi yoğun bir aroma tadı alamamanız da likitin azaldığı anlamına gelmektedir ve bu da cihazın kullanım süresinin son bulduğuna dair örnektir. Aynı zamanda nefes çekim esnasında içim belirtisi alamamanız da coilin likiti buharlaştırmadığı anlamına gelmektedir.

Vozol 7000 çekimlik cihazınızın kullanım süresinin dolduğunu gösteren bir diğer etken ise bataryanın çalışıp buhar üretmemesidir. Böyle bir durumda cihaz fazla ısınır ve buna rağmen buhar da üretmez.

Tüm bu etkenler dışında cihazın 7000 puff çekim ömrü gücüne dikkat etmekte de fayda vardır. Sizlerin kullanım süresine göre ömrü değişiklik gösteren tüm 7000 puff ürünlerine sitemiz üzerinden güvenle sahip olabilirsiniz.

Vozol 7000 Aromaları

7000 Vozol ürünleri birbirinden farklı ve lezzetli birçok aromaya sahiptir. Her damak zevkine uyum sağlayacak bu ürünler arasından dilerseniz tatlı dilerseniz ekşi veya meyveli birçok aromaya sahip olabilirsiniz.

Vozol gear 7000 serisi içerisinde aroma olarak mandalina, üzüm, greyfurt, orman meyveleri, muz, kivi, mango gibi meyveler mevcuttur. Aynı zamanda bu meyveler ile birleşerek karışım oluşturan ahududu ve limon, buz ve karpuz, şeftali ve mango, guava ve karpuz gibi birleşimlerde mevcuttur.

Farklı tatlar arayanlar içinse sorbet liçi meyvesi ile kremalı şerbet, buzlu kahve, pomela sedir meyvesi, tobacco ballı muz ile çerez ve tütün, mint naneli limonata ve narenciye aromaları da bulunmaktadır.

Eşsiz görünümünde farklı lezzet içerikli aromaları ile dikkat çeken vozol gear 7000 ürünleri sitemiz üzerinde en uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Değişik ürünler tadıp, güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız geniş ürün yelpazemizden yararlanarak sitemiz üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.