Gösterilen sonuç sayısı: 14

Saltica 3500

Saltica 3500 bir birinden lezzetli aromaları ile 3500 adet puff sunan modeller arasında mutlaka size hitap eden birçok ürün bulacaksınız.


Saltica 3500, tek kullanımlık 3500 çekim gücüne sahip elektronik sigara ürünüdür. Saltica disposable vape pen olarak da bilinir. Günümüzde kullanıcıları tarafından memnuniyet ile tüketilen bu ürünler birçok farklı aromaya sahiptir ve her kesime rahatlıkla hitap eder.

3500 saltica puff ürünleri İngiltere kökenli üretilmiş ürünlerdir. Farklı nikotin miktarlarından oluşur. 3500 disposable vape pen ürünleri kullanım kolaylığı nedeniyle de sıklıkla tercih edilir.

Saltica 3500 Vape Pen Ürünleri Nasıl Kullanılır? 

Tek kullanımlık elektronik sigara olan bu ürünler bobinli yapıdadır. Bu sebepten dolayı 3500 vape pen ürünleri bobin hızlı yanmasın diye dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.

Ürün nefesinizi içinize çekerek kullandığınız bir elektronik sigaradır. Ürünü kullanırken bobinin hızlı yanmaması için alt ve üst kısımlar doğru kullanılmalıdır. Aksi takdirde ürünü kullanırken bobine verilen ısı bobin kuru olduğundan daha çok olacaktır ve bu da bobinin hızlı yanmasına sebep olacaktır. Bu gibi durumlara dikkat etmek için kullanım esnasında ürünün eğik bir şekilde kullanılmamasına özen göstermeniz yeterli olacaktır.

3500 puff kullan at sigara ürününüzü isterseniz hafif içim şeklinde isterseniz de daha fazla nikotin için sürekli olarak kullanabilirsiniz. Fakat sürekli kullanımın ürünün kullanım ömrünü de çabuk tükettiğini bilmenizde de fayda vardır.

saltica 3500

Saltica 3500 Puff Ürünümü Kaç Gün Kullanabilirim?

Saltica disposable vape pen 3500 çekimlik ürünler bilindiği üzere tek kullanımlıktır. Bu ürünlerin kullanım süresi sizlerin ürünü kullanma miktarınıza göre değişkenlik gösterebilir. Ürünü çok sık tükettiğinizde kısa sürede ömrünü tüketeceğiniz gibi aralıklarla kullandığınızda da uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Çekim gücünden ötürü ortalama olarak ise 10 ila 12 gün arasında ömrünün değişebileceğini söyleyebiliriz.

  • Saltica 3500 Disposable Vape Pen Ürünlerine Tekrar Dolum Yapılabilir Mi?

Saltica 3500 puff ürünleri tek kullanımlık cihazlardır. Bu sebepten bu cihazlara tekrar likit doldurulmasının uygun olmadığı belirtilmiştir.

Tekrar dolum yapılmayan tek kullanımlık saltica 3500 puff ürünlerini su, toz gibi dışardan gelebilecek herhangi bir darbeye ve güneş ışığına karşı koruyarak saklayabilir, cihazın ömrünün kısalmaması için gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

Ürünün ömrü bittiğinde ise geri dönüşüme atarak ardından yeni ürününüzü sipariş edebilirsiniz. 3500 çekim güçlü saltica puff ürünleri için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Saltica Disposable Vape Pen 3500 Puff Ürünlerinin Nikotin Oranı Nedir?

Saltica puff bar serisi vozol puff serisi gibi birçok farklı çekim gücüne ve nikotin oranına sahip ürünlerden oluşmaktadır. Her farklı çekim gücüne sahip üründe farklı miktarda nikotin oranları da olmaktadır. Vozol bar serileri içerisinde bulunan vozol star serisi, alien serisi ve gear serisi gibi saltica 3500 puff ürünlerinin de çekim gücüne uygun 20 mg ile 50 mg olacak şekilde nikotin miktarları bulunmaktadır.

Vozol market sitemizde bulunan 3500 disposable vape pen 50 mg puff ürünleri için güvenle alışveriş yapabilir, üstün kalite ile vaping deneyimlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

  • Saltica 3500 Disposable Vape Pen Ürünümün Kullanım Süresinin Dolduğunu Nasıl Anlarım?

Saltica 3500 puff çekim ürünü tek kullanımlık olduğundan belirli bir ömür kapasitesine sahiptir. Peki ürünü kullanırken bittiğini nasıl anlarız?

3500 puff ürünleri normal sigaraya göre kıyaslandığında 10-12 paket sigara paketine eşdeğerdir. Bu durum sizlerin puff ürününün bittiğini anlamanız için hesap edebileceğiniz bir durum olabilmektedir.

Aynı zamanda 3500 puff ürününüzün içerisinde bulunan salt likit bittiğinde bobin fazla ısı alır ve sizlere yanık tadı gelir. Bu yanık tadını almanızda sizlerin puff ürününün kullanımı süresinin dolduğunu gösterir.

Saltica 3500 puff kullan at sigara ürününüzün kullanım süresinin dolduğunu gösteren bir diğer etken ise ürünün alt kısmında bulunan led bildirimidir. Üründeki led bildirimi ürünü içinize çektiğinizde yanıp sönüyor ise bu durum kullanım ömrünün dolduğunu sizlere belirtir. Üründeki  yanık tadı ile de kullanım süresinin dolduğunu anlamanız mümkündür.

Saltica Disposable Vape Pen 3500 Puff Ürünlerinin Aromaları

Kullanım kolaylığı dolayısıyla birçok kullanıcı tarafından tercih edilen saltica disposable tek kullanımlık elektronik sigara cihazları farklı aroma çeşitliliğinden dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Birbirinden farklı aroma ve lezzete sahip saltica 3500 puff ürünleri arasında herkesin damak tadına uygun olacak bir şekilde aroma mutlaka bulunmaktadır.

Meyve aromaları sevenler için, banana ice, blue razz ice, double apple, mango, ice, strawberry ice, watermelon ice, blueberry aromaları mevcutken farklı tatlar arayanlar için de bubble gum, cotton candy, enegy ice, rose grape, virginia tobacco gibi aromalar mevcuttur. Nikotin miktarını da seçerek dilediğiniz aromayı seçebileceğiniz saltica 3500 disposable vape pen ürünleri için sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile ürün konusunda çeşitlilik sağlayan vozol market olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, güvenli alışveriş imkânı ile müşteri bilgilerini de koruma altına alıyoruz.

Saltica 3500 Puff Ürünlerinin Fiyatları

Puff ürünleri likit miktarı, nikotin oranı, kalite, marka gibi faktörlerden dolayı birbirlerinden ayrılır. Saltica 3500 puff ürünleri de sıvı kapasitesi, nikotin kapasitesi ve pil kapasitesi ile doğru orantıda fiyatlandırılmaktadır.

Marka ve kalitenin de etkili olduğu fiyat faktörünü aroma çeşitliliği pek fazla etkilemez. Yumuşak içim, konforlu kullanım imkanı sunan saltica 3500 puff ürünleri sizlere kaliteli uygun fiyatlarda uygun fiyatlarda sunar. Uygun fiyatlarda kaliteli puff ürünleri için sitemizi ziyaret edebilir dilediğiniz aromayı seçip sepete ekle diyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Güvenli ödeme ile teslimatından memnun kalacağınız saltica 3500 puff ürünlerinin yenilenen stokları ve aromaları için de sayfamızı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.