Hakkımızda

Vozol puff, saltica puff ve saltica likit başta olmak üzere geniş ürün portföyüne sahip Vozol market sizlere her zaman güncel cihaz, aksesuar ve likitlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm ürünlerimiz marka orijinalliği ve kalitesi konusunda garantilidir. Hiçbir şekilde kopya cihaz, aksesuar ve likit satışımız bulunmamaktadır.

Elektronik sigara olarak isimlendirilmiş olan cihazlar ilk çıktığı günden bugüne bir takım değişimlere uğradı ancak genel yapı olarak aynı kaldı. Kullan at olmayan cihazların değişebilir atomizer ve coil yapısı cihaz değiştirmeden likit ekleme veya farklı aromalı likitler kullanmaya izin vermeleri onları cazip kılmakta.

Ancak bu iş aslında göründüğü kadar kolay değil. Özellikle coil değişikliği hep baş ağrıtmıştır. Her şeye rağmen hala yoğun şekilde kullanımı devam etmekte ve sitemizde de bu tip cihazlara uygun onlarca değişik aromalı likitler bulabilmektesiniz.

Günümüzde daha çok kullan at cihazlar popüler durumdadır.  Şarj etmekten başka yapmanız gereken hiç bir şey yoktur. Değişik likit kapasiteleri ile kullanımınıza bağlı olarak farklı ömürler sunan bu cihaz seçenekleri fiyat olarak ta sitemizde en cazip fiyatlarla sunulmuştur.

Her zevke uygun onlarca değişik aroma ve likit kapasiteleri ile kullanımlarının kolay oluşu, hiçbir ek bilgi veya donanıma ihtiyaç duymadan kullanımının mümkün olmaları onları tercih sebebi yapmaktadır.

Sizde eğer sigara içmeyi bırakmayı düşünüyorsanız, diğer yöntemleri denediniz ancak sonuç alamadıysanız ve farklı bir yöntem arıyorsanız, elektronik sigaralar size bu çözümü sunabilir. Dudak tiryakiliği ve el alışkanlığı bu işin bir yarısı olduğu kadar vücudun nikotin ihtiyacı ve isteği de diğer yarısıdır.

Elektronik sigaralar vücudun nikotin ihtiyacı konusunda yardımcı olmakla beraber bunu sağlarken, tütün içerisindeki yüzlerce diğer zararlı maddeleri içermemektedir. Size hoş bir aroma eşliğinde yoğun buharla beraber nikotin sunarak bu ihtiyacınızı en temiz yoldan sağlamanıza yardımcı olur.

Bu cihazların en çok beğenilen özelliği sizi asla kötü kokutmamasıdır. Az önce elektronik sigara kullanmış olsanız dahi normal tütün kullanıcılarının üzerine sinen ağır zifir kokusu bu cihazların kullanımıyla üzerinize sinmez.

Çok önemli bir başka yönü ise tütün mamulleri içenleri en çok sıkıntıya sokan diş sararması da bu cihazlarda söz konusu değildir.

Kullanım sürecinde aroma, nikotin ve buhardan başka bir şey almayarak ilk günden itibaren farkı hissedeceksiniz.

Tütün mamullerini bırakma yolunda süreç içerisinde tercihinize bağlı olarak nikotin oranını azaltarak tütün mamullerini bırakmanız pekâlâ mümkündür. İlk aşamada daha yüksek nikotin oranındaki likitlerden başlanarak aşamalı olarak azaltıp son olarak sıfır nikotinli likitlerle bir süre ardından tamamen sonlandırabilirsiniz.

Vozol market olarak biz orijinallik ve kaliteli ürün garantili satış yapmakla beraber kolay alış veriş sunmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Sitemiz üzerinden alış veriş öncesi ve sonrası kolayca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız kolay ve garantili alış verişin ardından ürününüz vermiş olduğunuz adrese hızlıca kargo ile yollanacaktır. Diğer alt kategori ürünlerimizden olan Vozol 6000 ve Vozol 10000 ürünlerimizide sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Vozol Marketi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.